Ładowanie...

REGULAMIN / FAQ

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW BEST OF CARS

REGULAMIN


Wypożyczalnia samochodów osobowychBEST OF CARS z siedzibą w Warszawie wyróżnia się na rynku profesjonalnie świadczoną obsługą klientów. Nasza firma posiada bogatą flotę samochodową składającą się tylko i wyłącznie nowych samochodów o bogatym wyposażeniu. W warszawie ciężko o firmę, która zapewnia tani wynajem, profesjonalną i szybką obsługę oraz samochody o takich standardach. Nasza wypożyczalnia samochodów specjalizuję się w wynajmie krótkoterminowym i średnioterminowym z głównym naciskiem na długoterminowy. Z nami twój komfort podróżowania zwiększy się kilkukrotnie!

Poprzez nieustanny rozwój, nasza wypożyczalnia jest w stanie zapewnić Państwu samochód do wynajęcia w każdym momencie. Wynajem samochodów osobowych lub dostawczych w naszej siedzibie prowadzonej w Warszawie jest zawsze do Państwa dyspozycji. U nas nie przepłacisz, wyróżniamy się tym że nasza usługa jest: kompleksowa, tania, wygodna oraz indywidualnie dopasowana do Państwa. Auto Joker oferuję Państwu wynajem samochodów osobowych, dostawczych, sportowych i luksusowych etc. Dodatkowo dostarczamy pełne wyposażenie, pakiet ubezpieczeń i akcesoria, by zagwarantować Państwu satysfakcje z świadczonych przez nas usług. Atrakcyjność cen to właśnie to co u nas Państwo znajdą. U nas w Warszawie wynajem aut jest tani - zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszego cennika. Warszawa to miejsce gdzie prowadzimy naszą wypożyczalnie samochodów. Obsługujemy klientów od 18 roku życia posiadających ważny dokument prawa jazdy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

FAQ- NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


Jakie dokumenty muszę okazać w chwili wynajmu?
1) Prawo jazdy­ oryginalne, ważne w chwili najmu. Międzynarodowe prawo jazdy wymagane jest dla wszystkich obywateli państw spoza Europy.
2) Ważny dokument tożsamości (paszport, dowód osobisty) wydany w kraju zamieszkania.
Czy mój wynajem jest ograniczony limitem kilometrów?
Nie, wszystkie nasze samochody są wynajmowane bez limitu kilometrów.
Czy mogę wjeżdżać do innych państw?
Tak, jednak wcześniej należy wystąpić o wniosek na zgodę na wyjazd za granicę.
UWAGA: wyjazd do niektórych krai spoza Unii Europejskiej nie jest możliwy.
Co zrobić w przypadku awarii lub wypadku?
W razie wypadku należy natychmiast zabezpieczyć miejsce zdarzenia i powiadomić policję oraz przedstawiciela BEST OF CARS dzwoniąc pod numer 798 177 677 / 692 444 231. Należy także zgromadzić dane dotyczące okoliczności jakie towarzyszyły temu zdarzeniu, które są niezbędne w toku likwidacji szkody komunikacyjnej (data, godzina i miejsce zdarzenia, marka i numer rejestracyjny pojazdu drugiego uczestnika kolizji, numer jego polisy OC i nazwa towarzystwa ubezpieczeniowego, nazwa i adres jednostki policji).
Czy mogę przedłużyć wynajem?
Przedłużenie możliwe jest pod warunkiem dostępności danego pojazdu oraz wymaga dodatkowej płatności.
GRZYWNY: kary za parkowanie, wykroczenia drogowe etc.
Za każde udostępnienie danych najemcy na wniosek organów ścigania zostanie naliczona opłata w wysokości 100 zł.
Czy należy zwrócić pojazd z pełnym bakiem paliwa, oraz wyczyszczonycm z zewnątrz, oraz wewnątrz?
Tak, samochód zostaje wynajęty w takicm właśnie stanie- wyczyszczonym, oraz zatankowanym do pełna- i w takim też powinien wrócić do nas.
Masz więcej pytanie zadzwoń!
Jesteśmy dostępni całą dobę pod numerem telefonu:
502 223 958 / 692 444 231